![](https://3.bp.blogspot.com/-vtxo6on6dD4/WbzxIk11HhI/AAAAAAAACIk/3S-aQfdU3ak0oigHScj-RFt4BKdB8u8kACLcBGAs/s1600/a41d735f-e1fe-4919-8b99-a145f4ab9919.jpg)
Ανοιχτό Κάλεσμα σε Πολίτες, Φορείς και Συλλόγους του Δήμου Ι.Π.Μεσολογγίου για Ενημέρωση για το πολύ σημαντικό ζήτημα της Καύσης Βιορευστών στο Εθνικό Πάρκο Λιμνοθάλασσας Μεσολογγίου-Αιτωλικού.
-Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου
-Ώρα: 19:00
-Εργατικό Κέντρο Μεσολογγίου
Ύστερα από έρευνα μηνών καταλήξαμε στο βέβαιο συμπέρασμα ότι η κατασκευή και λειτουργία αυτών των μονάδων θα είναι καταστροφική για την περιοχή μας.
8 μήνες μετά την πρώτη μας αντίδραση, θα διατυπωθούν τα βασικά μας επιχειρήματα - ευρήματα, που στηρίζουν το δίκαιο αίτημα μας για ολοκληρωτική ακύρωση αυτής της καταστροφικής επένδυσης.
-Ώρα: 19:00
-Εργατικό Κέντρο Μεσολογγίου
Ύστερα από έρευνα μηνών καταλήξαμε στο βέβαιο συμπέρασμα ότι η κατασκευή και λειτουργία αυτών των μονάδων θα είναι καταστροφική για την περιοχή μας.
8 μήνες μετά την πρώτη μας αντίδραση, θα διατυπωθούν τα βασικά μας επιχειρήματα - ευρήματα, που στηρίζουν το δίκαιο αίτημα μας για ολοκληρωτική ακύρωση αυτής της καταστροφικής επένδυσης.
Η
ΛΙΜΝΟΘΑΛΑΣΣΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ!
Πρωτοβουλία Πολιτών Λιμνοθάλλαζα